Budżet Obywatelski 2023

Lista projektów poddanych pod głosowanie, Osiedle Rajsków

„Bawmy się razem” – osiedlowy festyn rodzinny na „Rajskiej Polanie” z zabawą taneczną przy ul. Wał Matejki.

Projekt zwycięski
 • Okręg: Osiedle Rajsków nr 21
 • Koszt: 34100,00 zł

Status: Zaakceptowany

Opis: Organizacja festynu rodzinnego dla mieszkańców osiedla na świeżym powietrzu. Zapewnienie programu sportowego, artystycznego, kulturalnego, plastycznego, konkursów z nagrodami, dmuchańców dla dzieci, cateringu piknikowego. Zapewnienie obsługi i prowadzenia całej imprezy, obsługi muzycznej, zabawy tanecznej, obsługi gospodarczej, medycznej, toi-toi, dekoracji terenu itp. np. chodzące maskotki, fotobudka.

Mikołajkowa zabawa dla dzieci z osiedla Rajsków.

Projekt zwycięski
 • Okręg: Osiedle Rajsków nr 23
 • Koszt: 7200,00 zł

Status: Zaakceptowany

Opis: Organizacja i prowadzenie zabawy mikołajkowej dla dzieci z osiedla w wieku 2-10 lat. W programie zabawa z mikołajem, animacje, elfiki, konkursy z nagrodami. Zabezpieczenie i przygotowanie kącika dla maluszka (klocki, malowanki, mały dmuchaniec) oraz oprawy muzycznej i nagłośnienia zabawy, przygotowanie cateringu dla dzieci (napoje, słodycze) oraz upominków dla wszystkich dzieci wręczonych przez mikołaja. Lokalizacja: OSRiR, ul. Łódzka 19.

Cykl imprez wakacyjnych „Dzień Dziecka i warsztaty” dla dzieci i całej rodziny na „Rajskiej Polanie” przy ul. Wał Matejki na osiedlu Rajsków.

Projekt zwycięski
 • Okręg: Osiedle Rajsków nr 24
 • Koszt: 32500,00 zł

Status: Zaakceptowany

Opis: Organizacja zajęć sportowych, plastycznych, konkursy z nagrodami, animacje z zakresu rozrywki, 2 dmuchańce, karuzelka podłogowa, euro bungee – 6 stanowisk na pneumatycznych trampolinach, piana party, warsztaty – wspólne zajęcia dla dzieci i rodziców, zajęcia malarskie, pokaz baniek mydlanych i pokazy szczudlarskie oraz żonglerki. Zapewnienie cateringu dla dzieci (napoje i słodycze) oraz nagród za udział w konkursach. Zapewnienie obsługi gospodarczej, medycznej, muzycznej i toi-toi. 

Zakup donic ogrodowych miejskich z nasadzeniem roślin i ustawienie na „Rajskiej Polanie” przy ul. Wał Matejki na os. Rajsków.

Projekt zwycięski
 • Okręg: Osiedle Rajsków nr 25
 • Koszt: 5000,00 zł

Status: Zaakceptowany

Opis: Ustawienie pięciu donic o wymiarach 60x60x60 cm z nasadzeniami roślin ozdobnych (rododendron).

Spotkanie opłatkowe dla seniorów (emerytów i rencistów) z osiedla Rajsków.

Projekt zwycięski
 • Okręg: Osiedle Rajsków nr 26
 • Koszt: 10000,00 zł

Status: Zaakceptowany

Opis: Organizacja spotkania opłatkowego dla 90 osób – seniorów z osiedla Rajsków z udziałem gości, władz miasta i księdza. Spotkanie opłatkowe w godz. 16:00-20:00.

Zagospodarowanie działek na Zielony Zakątek, miejsce wypoczynku i zabawy dla dzieci i opiekunów.

Projekt zwycięski
 • Okręg: Osiedle Rajsków nr 27
 • Koszt: 16000,00 zł

Status: Zaakceptowany

Opis: Zagospodarowanie terenu – posianie trawy, nasadzenie drzew i zieleni (niewymagające podlewania), zamontowanie ławek z oparciami (3 ławki) jeden kosz na śmieci. Powstanie strefy dla malucha na świeżym powietrzu i zamontowanie bujaków na sprężynach, 3 szt., karuzelka mała z siedziskiem lub inne małe zestawy. Lokalizacja: skwer ul. Wapienna.

Zaloguj się

Nie posiadasz konta?

Wprowadź swoje dane

PESEL:

Posiadasz konto?