Budżet Obywatelski 2021

Lista projektów poddanych pod głosowanie, Osiedle Czaszki

Trener osiedlowy gier sportowych.


  • Okręg: Osiedle Czaszki nr 38
  • Koszt: 30000,00 zł

Status: Zaakceptowany

Opis: Trener osiedlowy, pod którego nadzorem zostanie wykorzystane przez dzieci i młodzież boisko szkolne przystosowane do gry w piłkę nożną oraz ręczną. Lokalizacja: boisko szkolne przy Zespole Szkół Ekonomicznych, ul. Legionów 6.

Zabawne Piątki.


  • Okręg: Osiedle Czaszki nr 39
  • Koszt: 70000,00 zł

Status: Zaakceptowany

Opis: Jest to projekt opierający się na organizacji 7 cyklicznych imprez dla dzieci. Imprezy odbywałyby się w 7 wakacyjnych piątków. Podczas imprez dzieci mogłyby korzystać z wielu atrakcji takich jak animacje, teatrzyki zamki dmuchane, wizyty gości specjalnych, występy muzyczne oraz taneczne, bańki mydlane, malowanie buziek, tatuaże wodne, warsztaty plastyczne, pokazy eksperymentów, konkursy i zabawy z nagrodami dla dzieci i rodziców, konkurencje sportowe. Lokalizacja: Park Przyjaźni – scena amfiteatru.

Utworzenie chodnika dla mieszkańców przy wejściu na boisko szkolne Zespołu Szkół Ekonomicznych od ulicy Przemysłowej.


  • Okręg: Osiedle Czaszki nr 40
  • Koszt: 40000,00 zł

Status: Zaakceptowany

Opis: Zadanie dotyczy ułożenia nawierzchni z kostki betonowej przy wejściu na boisko szkolne Zespołu Szkół Ekonomicznych od ulicy Przemysłowej.

Remont nawierzchni dojazdu, placu manewrowego i parkingu przy budynku Spółdzielczego Domu Kombatanta i Emeryta w Kaliszu przy ul. Cegielnianej 6.

Projekt zwycięski
  • Okręg: Osiedle Czaszki nr 60
  • Koszt: 130000,00 zł

Status: Zaakceptowany

Opis: Remont nawierzchni dojazdu, placu manewrowego i parkingu przy budynku Spółdzielczego Domu Kombatanta  i Emeryta w Kaliszu przy ul. Cegielnianej 6.

Wieczory planszówkowe przy herbacie na osiedlu Czaszki.


  • Okręg: Osiedle Czaszki nr 66
  • Koszt: 5000,00 zł

Status: Zaakceptowany

Opis: Spotkania z planszówkami  - jest to odpowiedź na różne formy spędzania wolnego czasu. Otwarta dla wszystkich grup wiekowych. Chcemy zaproponować cykl spotkań, w jednym lub kilku miejscach. Pozornie coś zwykłego, czym jest zagranie razem w grę planszową czy karcianą może docelowo przynieść bardzo wymierne efekty – bo im bardziej wrażliwe, kreatywne i otwarte społeczeństwo, tym bardziej jako wspólnota narodowa jesteśmy w stanie więcej osiągnąć i mieć otwartość na ten nowoczesny świat. Dzięki takim spotkaniom uczestnicy nie tylko poznają gry planszowe, których na rynku jest mnóstwo, ale także sami wybiorą tę ulubioną oraz staną się mistrzami.  Zakładamy, że cykl spotkań możemy zakończyć organizacją miniturnieju planszówkowego oraz podsumujemy wieczory, na podstawie którego zaplanujemy kolejną działalność.

Zaloguj się

Nie posiadasz konta?

Wprowadź swoje dane

PESEL:

Posiadasz konto?